کدام نقشه

این روز ها خبر از درگیریهای لفظی بین حاکمان تهران و واشنگتن است و گاها نیز منجر به درگیریهای جزئی شده است. نیروهای حوثی چند نفتکش در باب المندب را مورد هدف قرار داده و ادعا کردند که فرودگاه مسافربری در ابوظبی را با پهپاد بمباران کرده اند، دقیقا این اتفاقات بعد از سخنرانی و تهدیدات روحانی بود که گفت ما فقط تنگه هرمز نداریم تنگه های زیادی در دسترس ماست و اگر نفت از ایران خارج نشود نفت کشورهای دیگر هم خارج نمی شود، و روزنامه کیهان که وابسته به سپاه پاسداران است از زبان سخنگوی حوثی‌ها اعلام کرد که ریاض و أبوظبی و دبی را خالی کنید که مورد هدف قرار خواهیم داد،
این ها ثابت می کند که درگیری های اخیر در باب المندب و ابوظبی از سوی تهران کنترل شده است،
آیا تهران تحت فشار تحریم ها وادار به چنین واکنشی شده است و تنش در منطقه وارد مرحله جدیدی شده یا اینکه به نوعی به ایران چراغ سبز نشان داده اند تا از این طریق زهر چشمی به کشورهای عربی نشان داده که شما بدون ما توان دفاع از خود را ندارید و از طرف دیگر ایران را در سازمان ملل محکوم و تا حدی اجازه حمله به ایران را بگیرند.
شاید سوال پیش آید حال که آخوندها، حکومت داری دستشان است آیا حاضر می شوند به راحتی ترک حکم کرده و به دستور غرب جامعه عمل بپوشانند.؟
اکثر مسئولان رژیم آخوندی حسابهای ملیاردی در بانکی ها غربی دارند و آقازاده های خود را هم بدانجا فرستاده اند اگر درگیری غرب با رژیم آخوندی حقیقت دارد چرا حسابهای میلیاردی آنها را مسدود نمی کنند چرا فرزندان دشمن خود را آزاد گذاشته و آنها را بجرم تجسس یا مجرم بودن دستگیر نمی کنند اگر کمی تصور دو کشور دشمن داشته باشیم آیا کشور مخالف به فرزندان سران حکومت دشمن آزادی می دهد! یا آنها را به جرم همکاری واحتمال تجسس ممنوع الورود یا پس از ورود دستگیر می کند. آیا نقشه درگیری در منطقه نفتی بوقوع می پیوندد و از این طرق بهانه برای چپاول بیشتر اموال را برای غربی ها مهیا می کند؟