نامه چندتن از زندانیان سیاسی به مناسبت سالگرد اعدام رامین حسین پناهی، زانیار و لقمان مرادی

به گزارش تلویزیون آزادی، شماری از زندانیان سیاسی به مناسبت سالگرد اعدام رامین حسین پناهی، زانیان و لقمان مرادی نامه ای به یاد آن عزیزان از دست رفته نوشتند.

۱۷ شهریورماه ۱۳۹۸, اولین سالگرد شهادت عزیزانمان رامین حسین پناهی, زانیار مرادی و لقمان مرادی را گرامی می داریم، اگر چه بعد از ۱ سال هنوز فقدان آنها را باور نکرده ایم و امواج روحیه و سرزندگی این شیران هنوز در زندان گوهردشت کرج و البته سراسر کردستان و ایران گسترده است.

ضمن همدلی و آرزوی تسلی خاطر به خانواده های محترم این سربه داران سرافراز، جوشش خونهای آنها را در رسوا کردن عاملان این جنایت‌ها بوضوح می‌بینیم.

بوضوح می بینیم که چگونه جوانان دیگری هم مظلومانه به جوخه‌های اعدام سپرده شده‌اند و این سابقه دیرینه دارد و اخیرا هم بار دیگر با رسوا شدن چگونگی گرفتن اعترافات زیر شکنجه و ساختن مستندهای جعلی همه این جنایتها برای همگان آشکار و هویدا شد.

خون‌های این جوانان رسوا کننده دستگاه‌های سراسر فاسد و جنایتکار اطلاعات و امنیت و قضات جیره‌خوار شد و قطعا از ریخته شدن خون جوانان و البته بی‌گناهانی دیگر ممانعت و جلوگیری خواهد کرد و از همین رو چنین فدیه و خون‌هایی برای همه ملت‌هایی که اراده برانداختن ستمگران را کرده‌اند، ناگزیر است و از همین رو مقدسند و جاودانه. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

زندان گوهر دشت کرج – شهریورماه ۱۳۹۸
آرش صادقی
حسن صادقی
ابراهیم فیروزی
محمد بنازاده امیرخیزی
پیام شکیبا
سعید شیرزاد
سعید ماسوری
محمدعلی منصوری
مجید اسدی