مولوی عبدالحمید: مردم هم از اصلاح‌طلبان و هم از اصول‌گرایان ناامید شده‌اند

مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان و رهبر سیاسی اهل سنت ایران در مصاحبه ای با پایگاه اطلاع‌رسانی سنی آنلاین از عملکرد دو جناح سیاسی اصلاح طلب و اصول گرا انتقاد کرد.

به گزارش تلویزیون آزادی به نقل از “سنی آنلاین”، مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان از عملکرد جمهوری اسلامی طی این سال ها در قالب دو جناح اصلاح طلب و اصول گرا انتقاد کرد و مواردی را برای حل مشکلات اقتصادی کشور بر شمرد.

مولوی در این مصاحبه به مواردی چون؛ کمبود آزادی های سیاسی، تداخل سیاست دراقتصاد، رویه شورای نگهبان در تایید صلاحیت و موارد دیگری را منشا مشکلات داخلی کشور عنوان کرد.

او در انتقاد از عملکرد اصلاح طلبان و اصول گرایان گفت: تاریخ سیاسی گذشتۀ کشور بیانگر آن است که دو جناح سیاسی بزرگ اصلاح‌طلب و اصول‌گرا نتوانسته‌اند برای حل مشکلات ملت ایران و برون‌رفت کشور از بحران‌های موجود کاری انجام بدهند. مردم هم از اصلاح‌طلبان و هم از اصول‌گرایان ناامید شده‌اند.

مولوی در ادامه تصریح کرد: ما نیز به اصلاح‌طلبان امیدی نداریم که بتوانند با یک چرخش و تغییر جهت، رضایت مردم را کسب کنند. خلاصه در حال حاضر جلب رضایت مردم برای جناح‌های سیاسی کشور کار بسیار سخت و مشکلی است؛ جناح‌های سیاسی کشور علاوه بر اینکه باید با هم بنشینند و دراین‌باره چاره‌ای بیندیشند، بایستی با نخبگان و افراد مستقل نیز رایزنی و هم‌اندیشی داشته باشند که چگونه کشور را از مشکلات موجود عبور دهند.