معوقات مزدی کارگران شهرداری ساری و کارخانه تولید سیمان کهگیلویه و بویراحمد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از معوقات مزدی ۴ ماهه کارگران کارخانه تولید سیمان استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. همچنین سرپرست شهرداری ساری، از معوقات مزدی کارگران شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش تلویزیون آزادی به نقل از “هرانا”، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در بازدید اخیر از کارخانه تولید سیمان استان کهگیلویه و بویراحمد از به عقب افتادن ۴ ماه پرداخت دستمزدها‌ی کارگران آن اشاره کرد.

علی قربانی در بازدید اخیر از کارخانه تولید سیمان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این کارخانه دو سال است به بهره برداری رسیده و ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن سیمان را دارد اما چون از عهده فروش آن بر نمی‌آید و یا قیمت آن بسیار نازل است نمی‌تواند حقوق کارگران را پرداخت کند و نزدیک ۴ ماه پرداخت دستمزدها به عقب افتاده، اگر همین روند ادامه پیدا کند مجبور به اخراج کارگران می‌شود.

وی اظهار داشت: مجموعه عوامل منجر به رونق تولید می شود و تنها با افزایش حقوق و دستمزد کارگران نمی‌توان به این مهم دست پیدا کرد.

معوقات مزدی کارگران شهرداری ساری

به گزارش مهر، سرپرست شهرداری ساری، از معوقات مزدی کارگران شهرداری این شهر خبر داد.

عبدالحمید فرزانه در جلسه شورای اداری شهرداری ساری، مدعی شد: “پرداخت کلیه مطالبات کارکنان و کارگران شهرداری در اولویت قرار دارد”.