سراسیمه گی وزارت اطلاعات و رئیس زندان اوین در انتقال مجدد زرتشت احمدی راغب از بهداری زندان اوین به بند ۱ ( قرنطینه)

به گزارش مدافعان حقوق بشر و فعالان رسانه ای محبوس در بند ۴ زندان اوین اسماعیل احمدی راغب معروف به زرتشت پس از انتقال اجباری به بهداری زندان اوین در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ به دستور وزارت جنایتکار اطلاعات و به منظور قطع ارتباط او با منبع گزارش کننده وضعیت جسمانیش و با مشاهده اینکه همچنان اخبار او از داخل بهداری نیز به اطلاع جامعه مدنی میرسد، اینبار وزارت بدنام اطلاعات در اقدامی دیگر به غلام سیاه خود ( غلامرضا ضیائی ) که عجبا ریاست زندان اوین را یدک میکشد ، دستور انتقال این زندانی سیاسی به بند ۱ قرنطینه را میدهد تا در خیالات ابلهانه خودشان ارتباط آقای زرتشت احمدی راغب را با منبع خبریش و نهایتا با رسانه ها قطع نموده باشند.

اماسخن فعالان رسانه ای محبوس در بند ۴ زندان اوین به وزارت اطلاعات اینکه :

راه حل پایان دادن به وضعیت بوجود آمده در خصوص زرتشت احمدی راغب سراسیمه گی و انتقال بند به بند او و
توهم قطع ارتباطش با دوستان او نیز نیست ، تنها راه حل موجود اطاعت از قانون و احترام گذاشتن به حقوق شهروندی انسانها و نیز اجابت خواسته این زندانی سیاسی محبوب که همانا آزادی از زندان او به قید وثیقه میباشد.

آقای زرتشت احمدی راغب را نه تنها به بند ۱ قرنطینه بلکه حتی اگر به بند ۲۰۹ انتقال دهید ، منابع خبری موثق و قابل توجهی حتی در میان همکاران خودتان داریم که بنا به شرافت درونیشان اعلام همکاری با رسانه های حقوق بشری و مردم آزادیخواه ایران را نموده اند .

واما سخن فعالان رسانه ای محبوس در بند ۴ زندان اوین با غلام سیاهی به نام ( غلامرضا ضیائی ) که ادعا میکند رئیس زندان اوین است ! :
ابتدا باید خدمت مردم شریف ایران یاد آور شویم ، که این شخص همان ضیائی قاتل و جنایتکار است که در زمان ریاستش بر کشتارگاهی به نام بازداشتگاه کهریزک ( سال ۱۳۸۸ ) ده ها انسان بی گناه در آن زندان بخاطر شکنجه های وحشیانه جان باختند .
این شخص ناتوان که فقط به لطف غلامی کردن برای سیستم های امنیتی ، پست های مدیریتی را تصاحب میکند ، آنچنان زبون میباشد که حتی از اداره کردن یک مرغداری نیز عاجز میباشد ، حالا چرا مدیریت زندان اوین را به او سپرده اند ، شاید کلید رمز آن در سکوتی میباشد که درباره فجایع بازداشتگاه کهریزک و آمرین و عاملین قتل فرزندان ملت ایران کرده است .
۱- جناب آقای ضیائی ، ما در دفتر جنابعالی و معاونت اجرای احکام در بین افسر نگهبانان زندان دوستانی را داریم که اسناد بسیار معتبری در خصوص فساد مالی و دزدی های شما ارائه نموده اند ، از جمله اختلاس میلیاردی در خصوص تلفن های هوشمند کل زندان که پیش از استفاده از زندانیان مبالغ هنگفتی بابت شارژ کارت های هوشمند آنان دریافت میدارید و علیرغم آنکه درصد قابل توجهی نیز از مخابرات به بهانه کمک به خانواده های زندانیان نیازمند می نمایید، حتی قبوض تلفن ها را نیز پرداخت نمیکنید و پس از قطع تلفن ها از سوی مخابرات، زندانیان مالی را که آزادی آنان در گرو پیگیری های تلفنی میباشد ، وادار می نمایید تا قبوض تلفن را از طریق سامانه ۱۸۱۸ پرداخت نمایند.
۲- اطلاعات گسترده ای در خصوص زندانیان داریم که جنابعالی یا با سفارش پذیری از طریق مدیران فاسد دولتی برایشان امکانات ویژه در نظر گرفته اید ، یا با خود زندانیان وارد زد و بند شده با اخذ سکه یا مبالغ هنگفت تحت پوشش کمک به امور خیریه زندان ، دکان کاسبی برای خود به راه انداخته اید .
۳- لیست بسیار بلند بالایی در خصوص کار چاق کنی های جنابعالی از جمله وساطت های شما برای اخذ مرخصی برای زندانیان مالی که اختلاس های چند هزار میلیاردی دارند ، در نزد قضات ناظر بر زندان ، به دست آورده ایم که به زودی در کنار دیگر بزهکاریهایتان از طریق یکی از شبکه های تلویزیونی جهانی به اطلاع عموم خواهیم رساند.
۴- حال اگر تصور میکنید که با ازار و اذیت رساندن به فعال مدنی آقای زرتشت احمدی راغب، و انتقال او به بندی دیگر میتوانید صدای اورا خاموش کنید ، زهی خیال باطل است چرا که نه تنها صدای ززتشت را روز به روز به گوش جامعه مدنی خواهیم رساند حتی فریاد ما در خصوص کثافت کاری های جنابعالی تحت عنوان مدیریت بر زندان اوین نیز به پا خواهد شد.
۱۷ آذر ماه ۱۳۹۸