رخدادهای ۶ شهریور ۱۳۹۸ برابر با ۲۰۱۹/۸/۲۸

🔸-فارغان هرمزگان
زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر بامداد امروز حوالی فارغان، در استان هرمزگان را لرزاند/ این زلزله در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.

🔸-کازرون
حکم اعدام حمید درخشنده متهم به قتل امام جمعه کازرون اجرا شد
بعد از تایید حکم قصاص حمید درخشنده متهم به قتل امام جمعه کازرون در دیوان عالی کشور، سحرگاه امروز این حکم در مقابل هتل بیشاپور شهر کازرون به اجرا درآمد.

🔸-نمین. اردبیل
کارخانه گل‌بن سام تعطیل وکارگرانش به مرخصی اجباری اعزام شدند
از ۱۴ مرداد ماه سال جاری، صنایع غذایی گل‌بن سام واقع در شهرک صنعتی شماره ۲شهرستان نمین استان اردبیل تعطیل و۲۵کارگرش به مرخصی اجباری فرستاده شدند.

🔸-مسجدسلیمان خوزستان
اعتصاب کارگران کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان
کارگران کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان زیرمجموعه شرکت گسترش صنایع معدنی و فلزی کاوه پارس(هلدینگ صنایع معدنی بنیاد مستضعفان)واقع در مسجد سلیمان در اعتراض به اخراج جمعی از همکارانشان در اعتصاب بسر می‌برند.

🔸-اراک . مرکزی
شماری از کارگران شاغل در کارخانه هپکو، صبح امروز چهارشنبه ۶ شهریورماه ۱۳۹۸،  مقابل ساختمان دادگستری اراک دست به تجمع اعتراضی زدند.
این کارگران می گویند: حدود یک سال و نیم است که دولت قول تعیین تکلیف وضعیت سهامداری شرکت هپکو را به کارگران داده است اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.

🔸-تهران
تعدادی از شرکت کنندگان در آزمون سردفتری با تجمع مقابل دادسرای عمومی و انقلاب تهران خواستار ابطال این آزمون شدند.

همزمان با برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت رامک_خودرو در دادگاه کیفری یک تهران، مالباختگان این شرکت با تجمع مقابل ساختمان دادگاه درخواست رد مال را مطرح کردند.
پرونده رامک خودرو بیش از ۷ هزار شاکی دارد.

تجمع اعتراضی مالباختگان طلای شادی مقابل دادسرای تهران.