رخدادهای ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۱

🔸-چرام. کهگیلویه و بویراحمد
یکی از کارگران شهرداری چرام (کهگیلویه و بویر احمد) در تجمعی که امروز در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا مقابل ساختمان این شهرداری برگزار شده، می‌گوید شهردار در پاسخ به درخواست مطالبات آن‌ها با برخی از کارگران‌ برخورد فیزیکی و به آن‌ها توهین کرده است.

🔸-آبادان خوزستان
نماینده آبادان در مجلس رژیم ایران گفت: مردم آبادان به منطقه آزاد اروند، منطقه آزار می‌گویند و این منطقه به جز گرانی هیچ دستاوردی برای شهر آبادان نداشته است.

🔸-تهران
بنر علی خامنه‌ای، رهبر رژیم ایران در تهران در اعتراض به امضای قرارداد ۲۵ ساله با چین، به آتش کشیده شد.

بانوان شجاع و مبارز تهران با شعار «مرگ بر وطن فروش» و «ایرانی بس دیگه غیرتتو نشون بده» در اعتراض به قرار داد ننگین ترکنمچای دوم در خیابانهای اطراف مجلس رژیم ایران

🔸-تبریز آذربایجان شرقی
گسترش پدیده‌ زباله‌گردی در شهرهای ایران

ازدحام جمعیت برای خرید مرغ دولتی در تبریز

🔸-کازرون
مردم کازرون در پی امضا قرارداد ننگین ۲۵ ساله میان رژیم ایران و چین دست به تجمع اعتراضی زدند.

🔸-کرمانشاه
عصر امروز ۱۱ فروردین جمعی از شهروندان کرمانشاه به دلیل امضای قرارداد ۲۵ ساله رژیم ایران با چین تجمع اعتراضی کردند

🔸-بانه کردستان
بامداد پنج‌شنبه پنجم فروردین‌، یک شهروند کُرد به نام «جلیل خدایی» اهل روستای «یعقوب آباد» از توابع بانه به دست نیروهای امنیتی بازداشت شد.
نیروهای امنیتی این شهروند را پس از برگزاری مراسم جشن نوروز در روستای یعقوب آباد بازداشت کرده‌اند.

🔸-اهواز خوزستان
جمعی از کارگران شهرداری کوت‌عبدالله در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مزایای ۴ ماهه و عیدی سال گذشته خود عنوان می‌کنند، امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

🔸-هفت تپه خوزستان
کارگران بخش دفع آفات نیشکر هفت‌تپه در اعتراض به کاهش زمان قراردادها از یک سال به سه ماه، عدم عقد قراردادهای جدید و اخراج برخی کارگران، روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ برای پنجمین روز متوالی تجمع کردند.