تجمع اعتراضی تالارداران در برابر اتاق اصناف تهران

همزمان با تشدید مشکلات اقتصادی ناشی از بحران کرونا و ادامه تعطیلی تالارهای پذیرایی، ده‌ها نفر از تالارداران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

امروز دوشنبه ۲۸مهر ماه ۱۳۹۹، تالار داران و اصناف مرتبط با این صنف در اعتراض به تداوم کسادی بازار کسب و کار در مقابل اتاق اصناف در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 خسرو ابراهیمی، رئیس اتحادیه تالارداران پذیرائی گفت: “این تجمع با حضور حدود ۳۰ تا ۴۰ نفر برگزار شد. تنها برای تالاردارها نبودند، صاحبان شغل‌هایی بودند که وابسته به تالارهای پذیرایی بودند و به علت تعطیلی تالارهای پذیرایی بیکار شده‌اند، مثل فروشندگان لباس عروس یا عکاس‌ها.”

رئیس اتحادیه تالارداران پذیرایی در مورد خواسته‌های تجمع‌کنندگان گفت:‌ اعتراض‌کنندگان اعلام کردند دفاتر اسناد رسمی؛ همه سفره‌ عقد گذاشتند، مراسم برگزار می‌کنند و حتی شام می‌دهند‌ اما تالارهای پذیرایی که متخصص برگزاری مراسم هستند و می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند، تعطیل شده‌اند.”

ابراهیمی‌نیا طی ماه‌‌های اخیر چندین بار از «ورشکستگی» بسیاری از تالارداران در پی بحران اقتصادی ناشی از کرونا خبر داده بود. او به تازگی نیز از «ورشکستگی مطلق» تالارهای پذیرایی سخن گفت.