بیانیه جبهه اهل سنت ایران: با عدم شرکت در انتخابات، مجلس خمینی را به رفراندوم نه تبدیل کنید

جبهه اهل سنت ایران که از جمعی از روحانیون و فعالان مذهبی اهل سنت تشکیل شده با انتشار بیانیه‌ای از مردم ایران و‌ خصوصا جامعه اهل سنت ایران خواسته تا در انتخابات پیش رو شرکت نکنند.

در قسمتی از این بیانیه گفته شده مردم با عدم مشارکت در انتخابات، هرگونه مشروعیت سیاسی و‌ دینی را از جمهوری اسلامی سلب و اولین قدم را در راستای برچیده شدن ستم‌ها و تحقق عدالت در ابعاد مختلف بردارند.

بیانیه جبهه اهل سنت ایران در مورد (انتخابات) یازدهمین دوره مجلس

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَرْکَنُوا إِلَى الَّذِینَ ظَلَمُوا…
و (شما مؤمنان) هرگز نباید با ظالمان همدست، دوست و بدانها دلگرم باشید…

جبهه اهل سنت ایران خود را ادامه دهنده راه علمای حق طلب، شجاع و ستم ستیزی همچون علامه مفتی زاده، ملازاده‌ها و دیگر شهیدان راه رهایی اهل سنت ایران می‌داند، و در این راه نیز دبیرکل پیشین این جبهه جناب دکتر مولوی ابراهیم صفی‌زاده توسط رژیم ضد اسلامی تروریست پرور خمینیسم ترور و به کاروان سرافراز شهیدان پیوست.

استبداد و خفقان سیاسی شدید، نابودی اقتصادی، تحقیر و ستم ملیتی و قومی بر ملیت‌ها و اقوام، نبود آزادی بیان و عدم آزادی دینی اهل سنت در ابعاد مختلف، ترور سیستماتیک علماء و نخبه‌ها، دین گریزی و فروپاشی اصول اخلاقی و در نهایت انتشار اعتیاد و فحشا و نابودی قشر جوان که آینده سازان این مملکت هستند، گوشه‌ای از ثمرات حکومتداری رژیم خمینیسم بر ملت ایران عموما و جامعه اهل سنت خصوصاً می‌باشد.

جبهه اهل سنت ایران از تمام هموطنان، خصوصا جامعه اهل سنت، تقاضا دارد که با عدم مشارکت در (انتخابات) و ماندن در خانه‌های خود، روز (انتخابات) یازدهمین دوره مجلس شورای خمینیسم را به رفراندوم نه به جمهوری ولایت فقیه تبدیل کنند.
با عدم مشارکت خود در (انتخابات)، هرگونه مشروعیت سیاسی و دینی را از رژیم ضد اسلامی خمینیسم سلب، و اولین قدم را در راستای برچیده شدن ستم‌ها و تحقق عدالت در ابعاد مختلف بردارید.

فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الْأَبْصَارِ
پس ای صاحبان بینش و بصیرت! عبرت گیرید.

جبهه اهل سنت ایران
۱ اسفند ۱۳۹۸
۲۶جمادى الآخر ۱۴۴۱