برگزاری جلسه بازپرسی یاسین قاسمی بجد در دادسرای انقلاب زاهدان

جلسه بازپرسی یاسین قاسمی بجد، شهروند اهل سنت نویسنده و مترجم ساکن قشم در شعبه ۲ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان برگزار شد.

به گزارش تلویزیون آزادی به نقل از “هرانا”، روز شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹، جلسه بازپرسی یاسین قاسمی بجد، نویسنده و مترجم ساکن قشم در شعبه ۲ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان برگزار شد. آقای قاسمی همراه با وکیل مدافع خود در این جلسه حاضر شده و پس از دفاع از اتهامات انتسابی با تودیع قرار آزاد شد.

آقای قاسمی همراه با وکیل مدافع خود در این جلسه حاضر شده و پس از دفاع از اتهامات انتسابی با تودیع قرار ۱۰۰ میلیون تومانی به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

آقای قاسمی به توهین به مقدسات، توهین به بنیانگذار و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی متهم شده است.

این شهروند اهل سنت در سال ۹۷ نیز توسط اطلاعات سپاه احضار و پس از بازجویی آزاد شده بود.

یاسین قاسمی بجد، متولد ۱۳۶۷، شهروند سنی مذهب، نویسنده، مترجم و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه زاهدان است.

آقای قاسمی نگارنده کتاب‌هایی همچون «اقتصاد مقاومتی، توحید و یکتاپرستی، در جست و جوی خدا، دعاهای قرآنی و مترجم کتاب‌های «۳۶۵ راز فنگ شویی: ماله‌کش اعظم، نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق، ۴۰ دستورالعمل تهیه آب میوه برای کاهش وزن، ارتباط، چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان، خدمات درمانی در تسخیر ارواح، در جست‌وجوی فلسطین، راهنمای نگراش مقالات و زندگینامه من» است.