احضار دو شهروند به دادسرای انقلاب بهبهان

علی کاظمی و میلاد رمضانی اصل، دو تن از بازداشت شدگان اعتراضات سال گذشته بهبهان طی ابلاغیه هایی به دادسرای عمومی و انقلاب این شهر احضار شدند.

به گزارش تلویزیون آزادی به نقل از “هرانا، دستکم دو تن از بازداشت شدگان اعتراضات سال گذشته بهبهان به نام های علی کاظمی و میلاد رمضانی اصل، روز یکشنبه ۵ و دوشنبه ۶ اردبیهشت ماه، طی ابلاغیه هایی جداگانه به دادسرای عمومی و انقلاب این شهر احضار شدند.

بر اساس ابلاغیه‌هایی که در تاریخ ۵ و ۶ اردبیهشت ماه، توسط شعبه ۳ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهبهان صادر و به آنان ابلاغ شده است، از این شهروندان خواسته شده جهت رسیدگی به اتهاماتی از جمله “توهین به رهبری، مشارکت در اخلال در نظم و آسایش عمومی و بر هم زدن امنیت کشور و اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی/خارجی”، ظرف مدت ۵ روز در این شعبه حاضر شوند.

علی کاظمی، شهروند اهل بهبهان به همراه خواهرش مریم کاظمی و علی آتون در تاریخ ۸ مرداد ماه توسط نیروهای اداره اطلاعات بهبهان در منزل شخصی‌شان بازداشت شدند. ماموران در زمان بازداشت به خانواده این شهروندان گفته بودند که بازداشت این افراد در ارتباط با تجمع ۲۶ تیرماه مردم بهبهان صورت گرفته است. از میان این افراد مریم کاظمی پس از بازداشت به زندان سپیدار اهواز و علی کاظمی و علی آتون نیز به زندان بهبهان منتقل شدند. آقای کاظمی نهایتا در تاریخ ۲۷ مرداد با تودیع قرار کفالت به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

میلاد رمضانی اصل و آقای کاظمی در تاریخ ۱۷ آبان‌ماه به همراه ۶۹ تن از شهروندان ساکن شهرستان بهبهان، طی احضاریه‌ای در رابطه با اعتراضات تیرماه ۹۹ در این شهر به بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهبهان احضار شده بودند.

آقای کاظمی متولد ۱۳۷۱ بوده و به عنوان آرایشگر مردانه در بهبهان مشغول به کار است.