چند بازیکن تیم ملی والیبال ایران در «ازدحام » هواداران مصدوم شدند

پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل کانادا در لیگ ملت‌ها و در یک اتفاقی عجیب چند ملی پوش والیبال ایران در ازدحام هوادارانی که به استقبالشان رفته بودند، مصدوم شدند.

در هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ والیبال که در شهر ارومیه در حال برگزاری است، ایران با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم ملی والیبال کانادا به پیروزی رسید اما حواشی پس از این پیروی منجر به مصدومیت چند ملی‌پوش تیم ایران شد.

گزارش‌ها حاکی است که تیم ملی والیبال ایران در ارومیه به وسیله اتوبوس مخصوص راهی محل اسکان خود بوده که به دلیل «ازدحام بیش از حد هواداران» و «ناتوانی مسئولان در کنترل شرایط» چند بازیکن تیم ملی والیبال ایران از جمله سعید معروف کاپیتان این تیم در این ازدحام مصدوم شدند.

ایسنا گزارش داده است که هواداران هنگام پیاده شدن بازیکنان از اتوبوس به سمت ملی‌پوشان رفته‌اند که این فشار ناشی از این تجمع باعث شده سعید معروف از ناحیه مچ پا، مرتضی شریفی از ناحیه چشم و فرهاد قائمی هم از ناحیه پا دچار مصدومیت شوند.

مصدومیت این بازیکنان در حالی رخ داده که قرار است تیم ملی والیبال ایران امروز شنبه با لهستان و روز یکشنبه نیز با روسیه بازی کند.