رخدادهای ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ برابر با ۲۰۱۹/۴/۱۴

🔸-دماوند. تهران
تجمع تعدادی از کامیون‌داران شهرستان دماوند در بلوار ۶۰ متری بعثت گیلاوند به‌علت کم شدن میزان سهمیه سوخت
در تجمع اعتراضی تعدادی از کامیون‌داران شهرستان دماوند در بلوار ۶۰ متری بعثت گیلاوند به علت کم شدن میزان سهمیه سوخت گازوئیل، که دیروز برگزار شد، یکی از کامیون داران به نمایندگی از معترضین، گفت: «متاسفانه روال سوخت‌رسانی به ماشین‌های سنگین کاهش پیدا کرده است.».

🔸-تهران
تجمع رانندگان تاکسی فرودگاه خمینی و پیمانکاران شهرداری، در مقابل شورای شهر در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان!
رانندگان کارد به استخوان رسیده تاکسی این فرودگاه، دلیل تجمع خود را اعتراض به اخذ عوارض طرح ترافیک از تاکسی ها، عنوان کردند. آنها می گویند تاکسی ها برای حمل ونقل عمومی هستند و نباید عوارض طرح ترافیک پرداخت کنند.

تجمع غارت شدگان جان به لب آمده سایت طلای ثامن در اعتراض به برآورده نشدن مطالباتشان مقابل ساختمان دادستانی کل کشور.

غارت‌شدگان سکه و طلای ثامن توسط نیروهای سرکوبگر انتظامی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

تجمع خریداران سیتروئن و سایپا روبروی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با شعار: «سایپا خیانت می‌کنه، وزیر حمایت نکنه».

اعتراض بی‌پایان عوامل هزارپایان/ دستمزد ما صدقه نیست
صبح امروز برخی از عوامل سریال «افسانه هزار پایان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهاب عباسی مقابل مسجد بلال سازمان صداوسیما تجمع کرده و خواستار پرداخت دستمزد‌های خود شدند.

اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران در حمایت از سپاه پاسداران در مدرسه علمیه مروی تهران تجمع کردند.

🔸-هویزه. خوزستان
جمعی از جوانان و مهندسان دوره دیده وزارت نفت، شهرهای هویزه و دشت آزادگان امروز مقابل شرکت مهندسی توسعه نفت هویزه، تجمع مسالمت آمیز برگزار کردند
تجمع کنندگان گفتند: ما بومی هستیم و با وجود گذراندن دوره دو ساله منتظر وعده استخدام هستیم اما تا الان خبری نیست و نتیجه نگرفتیم.

🔸- اهواز. خوزستان
امدادرسان محلی در اهواز دستگیر شدند
نیروهای لباس شخصی بامداد ۲۵ فروردین در منطقه ملاشیه اهواز ۲۵ تن را دستگیر و به مکان نامعلوم منتقل کردند. به گزارش منابع نزدیک به فعالان عرب، دستگیرشان عضو کمیته مردمی امدادرسانی در این منطقه بودند که پس از استحکام یک سیل‌بند در حال استراحت دستگیر شدند.

سرکرده‌ی گروهک تروریستی حشدالشعبی در اهواز/ «ابومهدی مهندس» در فهرست تروریسم بین‌الملل قرار دارد.

🔸-بندرعباس. هرمزگان
در پی بارندگی شدید بامداد گذشته و صبح امروز، برخی خیابان‌ها و معابر و راه ورودی اسکله رجایی بندرعباس دچار آب‌گرفتگی شدند.⁣

🔸-اراک . مرکزی
حکم ۱۳ سال زندان محمدنجفی تایید شد؛ «توهین به رهبری»، «همکاری با دول متخاصم» و «تبلیغ علیه نظام» اتهامات این وکیل دادگستری است.

🔸-خوی. آذربایجان غربی
دومین کولبر اهل خوی طی کمتر از یک هفتە بە قتل رسید
یک کولبر جوان دیگر بهمن روشنی اهل خوی با شلیلک مستقیم نیروهای مسلح ایران بە قتل رسید. چهارشنبە هفتە گذشتە نیز یک کولبر دیگر در مرزهای این شهر کشتە شدە بود.
برپایە گزارش رسیدە بە سازمان حقوق بشری هەنگاو، بامداد روز یکشنبە (٢۵ فروردین ٩٨ / ١۴ آوریل ٢٠١٩)، نیروهای مسلح ایران در مرزهای شهرستان خوی یک کولبر جوان را بە رگبار بستە و یک کولبر را بە قتل رساندەاند.

🔸-اصفهان
فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری ۶ نفر که با ثبت قانونی شرکت تجاری اقدام به اخذ ۹۶۷ میلیارد ریال تسهیلات بانکی کرده و متواری شده بودند، خبر داد.