دهمین روزاعتصاب کامیونداران و خودروهای سنگین+ فیلم 

روز دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ اعتصاب کامیونداران و خودروهای سنگین آخرین روز اعتصاب خود را سپری کرد و به ۵۸شهر در ۲۶استان رسید.

این اعتصاب از روز ۱ دی ماه آغاز شد و امروز آخرین روز آن است و همچنانکه در فراخوان اتحادیه تشکل های کامیونداران و رانندگان سراسر ایران آمد بود این اعتصاب امروز پایان می‌پذیرد.

این اعتصاب که پنجمین دور اعتصاب کامیـونداران و خودروهای سنگین است در اعتراض به کرایه‌های پایین، گرانی لاستیک و لوازم یدکی آغاز شده است.

فیلم ارسالی از محورهای مختلف در این ۱۰ روز نشان می‌داد که کامیونداران به ویژه در بنادر و گذرگاه‌های اصلی کشور مانند بندرعباس، بندر خمینی، چابهار، مرز بازرگان و مهران همچنان به اعتصاب خود ادامه دادند و جاده‌های مواصلاتی میان این مراکز و شهرها خالی از کامیون و خودروهای سنگین می‌بود.

اعتصاب در اصلی‌ترین شهرهای کشور ادامه دارد. از جمله در شهرهای شهرکرد، بافق، زرند، آذرشهر، کرج، شیراز، یزد، اصفهان، مهران، ملایر، درود، نیشابور، نائین، سنندج، چرمهین، تهران، تبریز، هفتگل، سقز، بندرعباس، چابهار، سلفچگان، ساری، ساوه، بوشهر، قم، نکا، شادگان، اهواز، سیرجان، مشهد، مرند، کنگاور، کازرون، درچه، قزلحصار، سبزوار، داورزن، ارومیه، کرمانشاه، بافت، طبس، بندر ترکمن، خرم‌آباد، اردبیل و چندین شهر دیگر این اعتصاب ادامه دارد.