تجاوز به یکی از زندانیان در زندان نقده

یکی از زندانیان زندان ولایت فقیه از مدت کوتاهی که در زندان نقده رژیم ولایت فقیه بسر برده در این مدت کوتاه توسط باند خودی های جمهوری اسلامی در داخل زندان به او تجاوز شده است.

به گزارش شبکه آزادی، یکی از زندانیان زندان نقده که در تاریخ ۱۱ دی زندانی شده دو روز بعد از زندانی در بند ۵ زندان نقده توسط مسئولان بند به او تجاوز جنسی کرده اند.

زندانی می گوید: من در تاریخ ۱۱ دی وارد زندان شدم و در تاریخ ۱۲ در داخل بند ۵ مورد تجاوز قرار گرفتم. رضا علیزاده از همکلاسی های هم بودیم که من را با اجازه آقای رحیمی مسئول بند ۵ زندان به این بند هدایت کرد که با ۷ نفر دیگر در این بند آشنا شدم، نصرت شادی، علی قلاش، سیاوش محمودپور معروف به سیان چوپان، ابراهیم نوازد که بعد از شام و چای خوابیدم ساعت ۴ صبح که از خواب بیدار شدم خودم را در بند ۶ روی تخت سیان چوپان دیدم که افسر نگهبان ماکوی و عباسی در حال تجاوز به من بودند هر چی تقلا کردم و سروصدا راه انداختم هیچ کس صدایم را نشنید و بعد از اینکه کارشان تمام شد من را به حال خودم رها کردند و بیهوش افتادم بعد از آن شبانه مخفیانه من را به بیمارستان برند.

زندان های رژیم ولایت فقیه که خود از آن به نام اندرزگاه یاد می کند در واقع هیچ اندرز و نصیحت و پندی در زندان های رژیم جمهوری اسلامی نیست و همه تجاوز و شکنجه و هزاران بیماری لاعلاجی است که زندانیان در این زندان ها دچار آن می شوند.