آریو برزن به هشتگ من هم شکنجه شدم پیوست

حمیدرضا امینی فعال مدنی و سیاسی محبوس در زندان اوین طی بیانه ای خطاب به اسماعیل بخشی به چالش من‌هم شکنجه شدم پیوست.

هشتگ من هم شکنجه شدم چند روزی بعد از آزادی اسماعیل بخشی، وی وزیر اطلاعات را به مناظره و دفاع از خود در برابر شکنجه های ناروا به یک مناظره تلویزیونی دعوت کرد. کاربران توییتری در حمایت از او هشتگ من هم شکنجه شدم را راه اندازی کردند که با استقبال بی نظیری از شکنجه شدگان طی ۴۰ سال روبه‌رو شد و آنها حمایت خود را از اسماعیل بخشی اعلام کردند.

به گزارش شبکه آزادی آریو برزن نیز در بیانیه‌ای به این چالش پیوست و نوشت:

بنده نیز بارها طی شکنجه‌های متعددی قرار گرفته ام که از نمونه های آن میتوان به دی ماه ۸۷ در کرمانشاه به خاطر عضو بودن در جنبش (ما هستیم ) اشاره کنم که به شدت مورد ضرب و شتم و شکنجه  و حتی آویزان کردن بنده به سقف توسط نیروی انتظامی اشاره کنم.

بله از نمونه های دیگر میتوان به عاشورای ۸۸ اشاره کنم که  توسط بسیجی‌ها و لباس شخصی‌ها و نیروی انتظامی به شدت مورد ضرب و شتم با باتوم قرار گرفتم که با وجود اینکه سالها از این موضوع میگذرد اما آثار آن  بر روی ساق پاهای من به وضوح کاملا قابل مشاهده  میباشد،

من هم صدای اسماعیل بخشی هستم،

هشتگ من هم شکنجه شدم هنوز ادامه دارد و در شبکه های اجتماعی مثل توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام هر روز صدا و پیام های شکنجه شدگان به دست ماموران رژیم ولایت فقیه پخش و منتشر می شود که حکایت از ظلم بی رویه در حق شهروندان سراسر کشور دارد.